Etkinliklerinizi değerli anılara dönüştürelim

The Local House Alaçatı’da kusursuz etkinliklerin önemini biliyoruz. Çok yönlü etkinlik alanımız ister kurumsal bir toplantıya ister rüya gibi bir düğüne isterseniz de neşeli bir kutlamaya ev sahipliği yapıyor olun, her türlü etkinliğe hitap etmektedir. Etkinlik alanımızın tüm detayları, size özel hazırladığımız menülerimizle tamamlanan eşsiz bir ambiyans sunmak için özenle tasarlanmıştır.

Toplantılar

The Local House Alaçatı küçük ekip buluşmalarından büyük kurumsal etkinliklere kadar her boyutta toplantınız için ideal bir seçimdir. Yüksek hızlı Wi-Fi, projektörler ve video konferans ekipmanı dahil olmak üzere son teknoloji olanaklarımız toplantılarınızın mükemmel geçmesini sağlayacaktır. Deneyimli organizasyon ekibimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun özel bir toplantı paketi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Davetler

The Local House Alaçatı, düğünlerden doğum günü partilerine kadar bir sonraki davetinize ev sahipliği yapmak için harika bir yerdir. Çok yönlü etkinlik alanımız her türlü etkinlik için mükemmel bir ortama dönüştürülebilir. Restoranımız ve eşsiz havuz alanımız dilediğiniz etkinlik boyutuna ve zevkinize göre yapılandırılabilir. Deneyimli organizasyon ekibimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun özel bir davet paketi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Etkinliğinizin unutulmaz bir deneyime dönüştüğü bir alan

İster bir iş toplantısı ister düğün, nişan partisi, doğum günü kutlaması veya başka bir özel etkinlik planlıyor olun, The Local House Alaçatı bir sonraki etkinliğiniz için mükemmel alanlar sunmaktadır. Hemen bugün bizimle iletişime geçerek özel etkinliğinizi planlamaya başlayın.

Whatsapp
1
The Local House'a Hoşgeldiniz!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?